WomanRider

~SPONSOR~
Mi. Trail Riders
Jul 19, 2006
422
0
HAPPY BIRTHDAY DAVE.

HAVE A GREAT DAY.

I GUESS WRITING IN ALL CAPS IS EASIER. NO THINKING AT ALL AS TO WHEN TO HIT THE SHIFT KEY. :laugh:

EVERYONE PLEASE WISH DAVE HAPPY BIRTHDAY USING ALL CAPS. IT'S PAYBACK TIME. :nod: :nener:
 
Last edited:

Fred T

Mi. Trail Riders
LIFETIME SPONSOR
Mar 23, 2001
5,272
2
HAPPY BIRTHDAY DAVE WE LOVE YOU MAN.
 

Don Marsh

~SPONSOR~
Jun 5, 2001
1,514
0
HBD DAVE!
REMEMBER YOU GET faster with AGE.
Have a good one.
 

Fred T

Mi. Trail Riders
LIFETIME SPONSOR
Mar 23, 2001
5,272
2
Don Marsh said:
REMEMBER YOU GET faster with AGE.

Especially in bed! :cool:
 

D.LEATHERS

Member
Jun 28, 2002
527
0
A Good Vintage

slowone said:
HAPPY BIRTHDAY YA OLD FART! Did Ya Get A Bottle Of Good Wine From The Wife To Celebrate?

YES NICK, AND THANKS!!
WE ARE HAVING A NICE IRISH DINNER TONITE, CORNED BEEF, CABBAGE, ETC. AND OF COURSE A NICE RED. I ALSO GOT TWO-LIPS ( A BOUQUET OF TULIPS, THE F---ING FLOWER VARIETY DAMN-IT) OH WELL :pissed: I'M HAPPILY MARRIED, WHICH SURE BEATS THE HELL OUT OF BEING ALONE.
 

D.LEATHERS

Member
Jun 28, 2002
527
0
Birthday Wishes

thanks everyone,
very unexpected to say the least.
i'm turning over a new leaf, typing in lower case since everyone seems to have issues with my caps :nener: someday maybe i'll learn to type without looking at the keys, or spend the $$$$$ for talking software and no one will be the wiser :laugh: THANKS AGAIN EVERYONE!!!!!

DAVE LEATHERS.
 

D.LEATHERS

Member
Jun 28, 2002
527
0
SNDMN2 said:
HBD Dave. I say we celebrate your birthday with another trip to Portland. :laugh:

When's the first scrambles?

SNDMN2,
THE FIRST H.S. IS APRIL 20TH. HOPEFULLY WE WILL OPEN THE TRACK BEFORE THEN, IT DEPENDS ON THE WEATHER. YOU ARE AT THE TOP OF THE LIST FOR A GUEST RIDE, I'LL LET YOU KNOW.

THANKS!!!
DAVE.
 

D.LEATHERS

Member
Jun 28, 2002
527
0
fatherandson said:
Happy Belated Birthday Dave!

Are you 53 yet????


NO MIKE,
BUT I AM ON THE UPWARD SLIDE!!! :yikes: I'M HAPPILY STILL A VET B RIDER, NO SS CLASS FOR ME YET, SORRY FREDDY :nener: I COULD ALWAYS PULL A CHUCKIE AND CHERRY-PICK THE "C" CLASS :coocoo: BUT ALAS, I DO HAVE SOME MORALS & VALUES. AKA ( PRIDE ).

DAVE.
 

fatherandson

Mi. Trail Riders
LIFETIME SPONSOR
Feb 3, 2001
3,818
0
At 47 you are closer to the SS class than you are the Vet class. You qualify for the Senior B class - good thing...since BBarel has been advanced to A class...it should be easy to get a trophy...don't tell Chuckie....
 

Fred T

Mi. Trail Riders
LIFETIME SPONSOR
Mar 23, 2001
5,272
2
D.LEATHERS said:
NO MIKE,
BUT I AM ON THE UPWARD SLIDE!!! :yikes: I'M HAPPILY STILL A VET B RIDER, NO SS CLASS FOR ME YET, SORRY FREDDY :nener: I COULD ALWAYS PULL A CHUCKIE AND CHERRY-PICK THE "C" CLASS :coocoo: BUT ALAS, I DO HAVE SOME MORALS & VALUES. AKA ( PRIDE ).

DAVE.
 

Attachments

  • caps lock.jpg
    caps lock.jpg
    32.9 KB · Views: 81
Top Bottom